Bir Kadının Nefret Ettiği 10 Şey

BİR KADININ NEFRET ETTİĞİ 10 ŞEY

Kadınlar hassas varlıklardır. Herzaman iltifat edilmek, güzel şeyler duymak isterler. Bunların aksi olduğundada herşeyden, herkesten nefret ederler.

Bir kadının nefret ettiği şeyleri saymakla bitiremeyiz. Ancak , bir kadının nefret ettiği 10 şeyi saymak istediğimizde ilk akla gelen herhalde ev işleri yapmaktır.

O halde bir kadının nefret ettiği 10 şeyi sıralamaya çalışalım;

1. Ütü yapmak:

Kadınlar ütü yapmaktan nefret eder. Sebebi yoktur, sadece nefret eder.

2. Bulaşık yıkamak:

Akşama kadar özene bezene hazırladığı yemek iki dakikada yenir, yiyen kalkar ve dağlar gibi bulaşık kadına kalır. Elbette bir kadının nefret ettiği 10 şey arasında bulaşık yıkamak vardır.

3. Yapılan Yemeğin Yenmemesi

Akşam yemeği için özene bezene yemek hazırlarsınız. Eşiniz gelir tokum… Çocuklar gelir tokum… Kadın çıldırır, kendiside yemez yemekleri kaldırır. Yani bir kadının nefret ettiği 10 şey arasında yaptığı yemeklerin yenmemeside vardır.

4. İndirimi Kaçırmak

Kadın alışverişe çıkar. Çok beğendiği kıyafeti alır. Oldukça fazla paralar verir. Ertesi gün kıyafet indirime girer, kadın cinnet geçirir. O halde bir kadının nefret ettiği 10 şey arasında yaptığı alışverişin ardından aldıklarının indirime girmeside vardır.

5.Farkedilmemek

Kadın kuaföre gider, saçlarını kestirir eşi bunu hiç farketmez. Kadın farkedilmemekten nefret eder.

6.Kendinden Güzel Biriyle Karşılaşması

Kadın bir ortama girdiğinde kendisinden daha güzel ve çekici biri varsa bu da eşinin dikkatini çekmişse kadın küplere biner. Yani bir kadının nefret ettiği 10 şey arasında eşinin başkasına bakmasıda vardır.

7.Kuaförün Berbat Stili

Kuaföre gidersin. Ne istediğini söylersin. Ama kuaför kendi bildiğini yapar berbat çıkarsın. Kadın bundan da nefret eder.

8. Aldatılma Duygusu

Kadın dizi izler. Aldatılma sahnesi görmekten nefret eder.

9.Ayak Altında Dolaşılması

Kadın Temizlik yapar.Evdekiler ayak altında dolaşır. Yani… Bir kadının nefret ettiği 10 şey arasında ayak altında dolaşmak olmasın mı…

10.Pişti Olmak

Kadın özenle hazırlanıp gittiği arkadaş toplantısında pişti olursa bundan da nefret eder.

Kadın hassas bir varlıktır. İşler istediği gibi gitmezse ondan nefret eder bundan nefret eder. Bazen hiç sebeb yokken işler kendi istediği gibi gitmediği için de nefret eder. Bir kadının nefret ettiği 10 şeyi saymak zordur, bir kadının nefret ettiği 100 şeyi saymak belki daha kolaydır.

Bir kadının nefret ettiği 10 şey, 100 şey vardır belki ama kadın sevmese de nefret de etse hiç bir işten kaçmadan sorumluluklarını yerine getirirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir