Erkekler Nelerden Hoşlanır

ERKEKLER NELERDEN HOŞLANIR

Kadınlara erkekler nelerden hoşlanır? diye sorulduğunda genelde, kusursuz bir yüz ve taş gibi kusursuz bir vücuda sahip kadınlar diye cevap verirler. Oysa ilk bakışta böyle görünsede uzun süreli beraberlik yaşamak istedikleri kadınlarda erkeklerin hoşlandıkları şeyler çok daha farklıdır.

Erkek, bir kadında ihtiyaç duyduğu her insandan bir parça bulabiliyorsa, işte o kadın mükemmel bir kadındır, erkeklerin hoşlandığı kadındır.

O halde erkekler nelerden hoşlanır?

Erkekler Nelerden Hoşlanır 1

Kırıcı sözlerden uzak, zarif ve açıksözlü olan kadınlardan hoşlanır.

Erkekler kadınların imalı sözlerinden hoşlanmazlar. Kadınlar konuşurken kelimelerini çok iyi seçmeli, zerafeti elden bırakmamalı, bir diplomat edasıyla nazik, kibar ve açık açık konuşmalı, birşeyleri ima etmemelidir.

Erkekler Nelerden Hoşlanır 2

Erkekler, akıllı ve planlı kadınlardan hoşlanırlar.

Erkekler asla aptal bir kadınla birlikte olmak istemezler. Katılacakları toplantılara, eş-dost,akraba ve arkadaş ziyaretlerine yanlarında gurur duyabilecekleri,hal ve hareketleriyle, konuşmasıyla, kültürüyle etrafındakileri etkileyecek bir kadınla gitmek isterler. Bir kadının her konuda bilgili olması ve onunla saatlerce hoşça vakit geçirmesi erkeklerin hoşuna giden bir davranıştır.

Ayrıca planlı, düzenli, evi çekip çevirecek, yeri geldiğinde tavsiyelerde bulunabilecek ve hesap kitaptan anlayan bir kadın erkeklerin olmazsa olmazları arasındadır.

Erkekler Nelerden Hoşlanır 3

Erkekler, cesur, yenilikçi ve maceracı kadınlardan hoşlanırlar.

Erkekler, monoton, tek düze, sıkıcı bir hayattan hoşlanmazlar. Sürekli yeni şeyler denemeye açık, hayatlarında yaşayabilecekleri değişimlere karşı denemekte cesur olan bir kadınla hoşça vakit geçirmek isterler. Sürprizlere açık, heran herşeyi yapabilecek kadın erkekleri fetheden kadındır.

Erkekler Nelerden Hoşlanır 4

Erkekler kadınlarını korumaktan ve güçlü bir erkek olduklarını göstermekten hoşlanırlar.

Erkekler sevdikleri kişileri korumaktan ve onlara karşı güçlü olduklarını göstermekten çok mutlu olurlar. Bir erkek, ayakları üzerinde durabilen kendisine ihtiyaç duymayan bir kadına aşık olsa bile ona yardım etmeyi, koruyup kollamayı hayal eder.

Erkekler Nelerden Hoşlanır 5

 Erkekler kadınlarından anne sevgisi ve şefkati görmek isterler.

Erkekler herşeyden önce genlerini devam ettirmek isterler. Bu yüzden uzun süreli yaşadıkları ilşkilerde, kadını çocuklarının potansiyel annesi olarak görürler. Kadınların erkeklere yaklaşımında nasıl bir anne olacağının ipuçlarını ararlar. Onlara hiç bir şart gözetmeksizin sevgi verebilecek, ilgili, kontrollü ve baskıcı olmayan bir kadın isterler.

Erkekler Nelerden Hoşlanır 6

Erkekler kendisine inanan, destek olan kadınlardan hoşlanırlar.

Önemli olan bir hayatı paylaşmak ve her koşulda eşlerin birbirine destek olarak onu olduğu gibi kabul etmesidir. Kadının erkeğe duyduğu sevginin ve aşkın en ufak bir sarsıntıda zarar görmemesi erkek için çok önemlidir. Erkeklere göre, sevdikleri kadın, ne olursa olsun ona olan inancını kaybetmiyorsa işte o kadın bir ömür boyu birlikte olunacak kadındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir