KADINLARI ETKİLEMENİN YOLLARI

KADINLARI ETKİLEMENİN YOLLARI

Kadınları etkilemenin yollarını öğrenmek, onlar üzerinde kalıcı etkiler bırakmak istiyorsanız unutmamanız gereken en önemli şey kadınların erkeklerden farklı olduğudur. Kadınlar erkeklerden farklı düşünür, farklı davranır. Erkeklerin umurunda olmayan birçok şey kadınlar üzerinde büyük etkiler bırakabilir.

Kadınları etkilemenin yolları aslında korkulduğu kadar zor değildir. Eğer bir erkek bir kadından hoşlanıyorsa, dikkatleri üzerine çekmek ve kadın tarafından farkına varılmak istiyorsa öncelikle kadınları etkilemenin yollarını öğrenmelidir,

O halde kadınları etkilemenin yolları nelerdir? Hoşlandığı bir kadını etkilemek için erkek ne yapmalıdır?

Kadınları etkilemek aslında bir mucize değildir. Bilim adamları yıllarca insan davranışlarını incelemişler ve ve bu incelemeler sonucu kadınları etkileme yollarında bilinmeyenlere ışık tutmuştur. Bilimsel araştırmalara deneyimler, tecrübeler ve içgüdüler de katılınca kadınları etkilemenin hiç te zor olmadığı görülmüştür.

Kadınları Etkilemenin Yolları:

1. Dış Görünüş:

Yapılan araştırmalara göre kadınları etkilemenin yollarından ilki dış görünüştür. Dış görünüş dendiğinde akla gelen sadece yakışıklılık olmamalıdır. Bir erkeğin kıyafetleri, aksesuarları, onları nasıl taşıdığı, saçlarının, tırnaklarının, dişlerinin, ellerinin bakımı, temizliği ilk karşılaşmada kadınları etkilenin yollarından en dikkat çekicileridir.

2. Girişken Olmak:

Kadınlar çekingen,utangaç erkeklerden etkilenmezler, onları çekici bulmazlar. O halde kadınları etkilemenin yollarından biride girişken olmaktır. Kadınlar çekingen erkeklerin hayatta başarılı olmayacaklarını düşünürler ve onlardan etkilenmezler, onlarla sadece iyi bir dost ve arkadaş olurlar.

3. Özgüvenli Olmak:

Kadınları etkilemenin yollarından biri de özgüvenli olmaktır. Bir erkek bir kadından hoşlanıyorsa ona kendinden emin bir şekilde özgüvenli olduğunu göstermelidir. Aslında bu hiç te zor değildir. Kadınlar bunu , davranışlar, konuşma tarzı, beden dili, olaylara karşı gösterilen tepkiye bakarak çok rahat anlayabilirler.

4. Arzularının Peşinden Gitmek:

Kadınları etkilemenin yollarından bir diğeri de başkalarının ne söyledikleri değil senin ne düşündüğün olmalıdır. Erkek, etrafındaki insanların, tanıdıklarının, hatta ilgilendiği kadının ne düşündüğüne takılıp kalırsa kendini tutmaya başlar, isteklerini ve hayallerini gerçekleştiremez, hayatta istediği şeyleri elde edemez.

5. Kendini Geliştirmek:

Bir erkek hayatının kadının ya da fırsatının ne zaman nerede karşısına çıkacağını bilemez. Bunun için her zaman hazırlıklı olmalı ve kadından bir adım önde olarak onu etkilemelidir. Erkeğin bir adım önde başlayarak kadınları etkilemenin yollarını bilmeli, her konuda bilgi sahibi olmalarıdır. Kadınlar kendi aralrında konuşarak her türlü kitabı okuyarak erkekler hakkında çok fazla bilgi sahibi olurlar. Erkeklerinde onların yanında söz sahibi olabilmeleri, onları etkilemeleri için bilgi, görgü ve kültürlerini artırmaları gerekir.

6. Gözlerinin İçine Bakmak:

Kadınları etkilemenin yolları aslında onları keşfedersen çok kolaydır. Erkek, bir kadınla tanıştıktan sonra ondan etkilenmişse, kadını da etklemek istiyorsa onun gözlerinin içine bakarak konuşmalıdır. Böylelikle erkek söyleyeceklerine konsantre olur ve ağzından yanlış bir kelime çıkmaz ve söylemek istediklerini daha rahat söyler. Büyüye kapılan kadın ondan etkilenir. Ayrıca kadın konuşurken de onun gözlerine veya dudaklarına bakmak gerekir.

7. Kibar Olmak, Nazik Davranmak:

Kadınlar çok küçük şeylerden çok çabuk etkilenirler. Erkek bir kadını etkilemek istiyor ve kadınları etkilemenin yollarını öğrenmek istiyorsa, öncelikle kibar ve nazik olmayı öğrenmelidir. Erkeğe anlamsız gelen davranışlar, kadında büyük izler bırakabilir. Kapıdan çıkarken kadına öncelik tanıyıp yol vermek, paltosunu tutmak, yemek masasına önce onun oturmasını beklemek, o ilk lokmasını almadan yemeğe başlamamak, merdivenden çıkarken önden onun çıkmasına müsaade etmek, yine merdivenden inerken kadının önünden inmek gibi daha birçok şey kadınları etkilemenin yollarıdır.

8. Kadının Görünüşü İle İlgili İltifat Etmek:

Kadınlar erkeklerin dış görünüşüyle ne kadar etkileniyorsa kendi dış görünüşleriyle de erkekleri etkilemek isterler ve bunu da bir iltifat olarak duymak isterler. Erkek kadını etkilemek istiyorsa etkilendiğini çok hoş cümlelerle dile getirmeli ve kadına özel olduğunu hissettirmelidir.

Kadınları etkilemenin yolları hiç te zor değildir aslında…

9. Kadının Arkadaşlarıyla Tanışmak:

Erkek, kadınları etkilemenin yollarını bulmuştur belki ama, kadın da bu erkeğin kendisine, ailesine ve arkadaşlarına uyum sağlayıp sağlayamayacağına bakar. Bu anlamda erkek kaleyi içten fethetmeyi bilmelidir. Onların arkadaşlarını ve ailelerini sevecek bir erkek , büyüleyici bir erkektir. Erkek kadınları etkilemenin yollarını iyi değerlendirmek istiyorsa arkadaşları ve ailesi ile ilgili olumlu cümleler kurmalı asla onları eleştirmemelidir.

10. Kadın İle İlgili Olumlu Cümleler Kurmak:

Bir kadını etkilemenin yollarından en önemli etkili olanı onunla ilgili olumlu cümleler kurmak ve asla eleştirmemektir. Kadının kendisini mutlu hissetmesi için haraketleri, davranışları ve konuşmaları ile ilgili olumlu cümleler kurması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir