RÜYADA AT GÖRMEK

RÜYADA AT GÖRMEK

Rüyada at görmek, rüyada ata bindiğini görmek, rüyada attan indiğini görmek, rüyada beyaz at görmek, rüyada siyah at görmek, rüyada kızıl at görmek, rüyada atın ısırdığını görmek, rüyada ölü at görmek, rüyada at sürüsü görmek, rüyada taya bindiğini görmek, rüyada başkasına ait ata bindiğini görmek,rüyada attan indiğini görmek konularının anlamı, rüya tabirleri ve rüya yorumları…

Rüyada at görmek:

Rüyada at görmek murattır. Hayırlı sonuçlara delalet eder.Rüyasında at gören kişi makam mevkii ve yolculuk ile müjdelenir. Genel anlamda, bolluk, bereket ve zenginliktir.

Rüyada ata bindiğini görmek:

Rüyasında ata bindiğini gören kişinin bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Rüyasında ata bindiğini gören kişi at binmeyi bilmiyorsa işinde terfi alacağına ve yükseleceğine işarettir. Rüyasında ata binen kişi bekar ise evleneceğine ve iyi bir evlilik yapacağına delalettir.

Rüyada attan indiğini görmek:

Rüyasında attan indiğini gören kişinin zorluk çekeceğine işarettir.

Rüyada beyaz at görmek:

Rüyasında beyaz at gören kişi rakibine karşı büyük başarılar elde eder. Büyük bir şerefe nail olur.

Rüyada siyah at görmek:

Rüyada siyah at saltanat demektir. Rüyasında siyah at gören kişi ya lider ya da mal mülk sahibi olur.

Rüyada kızıl at görmek:

Rüyasında kızıl at gören kişinin hayallerinin gerçek olacağına , şansının döneceğine,herkesin onun şansına imreneceğine işarettir.

Rüyada atın ısırdığını görmek:

Rüyada at görmek ve o at tarafından ısırıldığını görmek , kişinin etrafında kendisini seven kişilerin sayısının artacağına ve saygın bir kişi olacağına işarettir. Bu kişinin çevresindekiler tarafından sevilip sayılacağına, aranan kişi olacağına delalettir.

Rüyada ölü at görmek :

Rüyada ölü at görmek, rüya sahibinin işyerinde veya aile hayatında bazı sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada at sürüsü görmek:

Rüyasında at sürüsü gören kişinin başarılı kişilerle tanışacağına ve onlarla iş ortaklığı yapacağına işarettir.

Rüyada taya binmek:

Rüyasında taya bindiğini gören kişinin çocuk sahibi olacağına delalettir. Rüyayı gören kişi bekarsa, evlendiğinde hayırlı bir çocuk sahibi olacağına işarettir.

Rüyada başkasına ait ata bindiğini görmek:

Rüyasında başkasına ait ata bindiğini gören kişi , o kişinin makamına ve mevkiisine talip olarak yükseleceğine işarettir.

Rüyada huysuz ata bindiğini görmek:

Rüyada at görmek ve huysuz bir ata binmek, rüya sahibinin yalancı ve ikiyüzlü biriyle ilişki kuracağına ve zarar göreceğine işarettir.

Rüyada attan indiğini görmek:

Rüyasında attan indiğini gören kişinin yapacağı işlerde engellerle karşılaşılacağına ve işlerin yolunda gitmeyeceğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir